Zdalna świetlica

Drodzy Rodzice !

Od 9 listopada klasy 1-3 rozpoczynają naukę zdalną. W związku z tym świetlica szkolna będzie funkcjonować na zmienionych zasadach. Wychowawcy świetlicy w każdym tygodniu będą publikować na stronie https://classroom.google.com/u/1/h (dostęp z konta: imię i nazwisko@sp135.pl) propozycje zajęć i zabaw dla dzieci.
       Zachęcamy do skorzystania z zamieszczonych materiałów, co pozwoli dzieciom spędzać wolny czas aktywnie i kreatywnie. W razie pytań czy potrzeby wsparcia, nauczyciele świetlicy pozostają do dyspozycji. Drogą kontaktu jest MobiDziennik lub “komentarz” do zajęć narzędzia Classroom. Starajmy się ukierunkować aktywność dzieci, zachęcając je do układania puzzli, gier planszowych, prac plastycznych i technicznych.
        Ponadto w każdym miesiącu świetlica organizuje konkursy. Gorąco namawiamy, aby motywować dzieci do brania w nich udziału oraz wspierać przy przygotowywaniu prac.