"Wiersze znane i nieznane"

25 listopada w klasie III a urządziliśmy „Dzień poezji dla dzieci”. Każdy uczeń przygotował się do konkursu recytatorskiego pt.: „WIERSZE ZNANE I NIEZNANE” wybierając dowolny wiersz z bogatej oferty polskich poetów.
Dzisiaj uczniowie pięknie interpretowali wiersze wzbogacając swoje występy odpowiednim strojem lub rekwizytami. Czteroosobowe Jury miało bardzo trudne zadanie, żeby wybrać zwycięzców. Po „burzliwych” obradach przyznano aż trzy pierwsze miejsca. Zdobyli je: Jagoda F., Oliwia R. i Aleksandra S. Drugie miejsce zdobyli: Malwina Z. i Bartłomiej K., a trzecie: Julia M., Kacper P., Alina P. i Nikodem P.
Wszyscy uczestnicy konkursu dostali pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy sukcesów i wspaniałej zabawy.