WYNIKI IX Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”

Od września do listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Odblaskowa Szkoła”. Poprzez różnego rodzaju inicjatywy ograniczające zagrożenia w ruchu drogowym nauczyciele udowodnili, że nie tylko uczą, ale również dbają o bezpieczeństwo swoich uczniów w drodze do i ze szkoły. Uczniowie pod okiem policjantów, strażników miejskich oraz wychowawców uczyli się zasad bezpieczeństwa na drodze. Przystępowali też do różnego rodzaju konkursów plastycznych, turniejów wiedzy o przepisach ruchu drogowego, uczestniczyli w spotkaniach i imprezach których tematem przewodnim był ruch drogowy.
W ramach konkursu uzyskaliśmy 853 punkty. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym; uczniom naszej szkoły, nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej, wychowawcom świetlicy, rodzicom, strażnikom miejskim oraz policji.

Pedagodzy szkolni