Świąteczny Dzień Otwarty

W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Rady Rodziców, serdecznie zapraszamy  na tradycyjne Jasełka połączone z kiermaszem Bożonarodzeniowym.
Spotkanie to będzie również Dniem  Otwartym Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 35 w Krakowie dla Rodziców i wszystkich zainteresowanych zapisaniem dziecka do przedszkola lub szkoły podstawowej (klasy 1-8).

Dlaczego w tym dniu warto nas odwiedzić?

- będziecie mieli Państwo okazję osobiście poznać kadrę pedagogiczną,
- poznacie Państwo sale dydaktyczne, przedszkolne i sportowe.
- zobaczycie efekty pracy Naszej kadry nad zdolnościami uczniów w góralskich Jasełkach
- będziecie mogli nabyć ozdoby świąteczne w wykonaniu Naszej  młodzieży oraz Rodziców, które mamy nadzieję uczynią Wasze święta piękniejszymi
- poznacie podczas krótkiej prezentacji w jaki sposób Nasza młodzież realizuje się po zajęciach lekcyjnych, ale także podczas lekcji
W trakcie spotkania będą Państwo mieli również okazję skosztować poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców, która na co dzień poświęca swój czas i zaangażowanie na rzecz dzieci. Najmłodszymi dziećmi podczas spotkania zaopiekują się nauczycielki, więc będą Państwo mieli możliwość odbycia spokojnej rozmowy, a my będziemy mogli udzielić odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania.
Zanim zdecydujesz o wyborze szkoły dla Twojego dziecka przyjdź i przekonaj się sam jacy jesteśmy
Serdecznie zapraszamy!

Prosimy o  potwierdzenie Państwa obecności przez e-mail na adres: anna. romanczyk@interia.pl
Prosimy także o podanie liczby dzieci oraz ich wieku, co pozwoli nam jeszcze lepiej zorganizować  Dzień Otwarty dla Państwa.
Niech okres świąt będzie dobrą przyczyną by Nas poznać i być z nami.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne wraz z młodzieżą składają serdeczne podziękowania firmie BBZ Polska za ufundowanie i druk ulotek na Świąteczny dzień otwarty .