Bieg Niepodległościowy

W dniu 27 września 2018r. odbył się Bieg Niepodległości, zorganizowany przez naszą szkołę. W biegu wzięli udział przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 43, Szkoły Podstawowej nr 97, Szkoły Podstawowej nr 134, Szkoły Podstawowej nr 135, a także uczniowie Rajskiej Szkoły, którzy przybyli do nas wraz ze swoimi opiekunami. Bieg przełajowy zorganizowany był w związku z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Uczestnicy mieli do pokonania trasę długości 2 kilometrów. Bieg został podzielony na dwie kategorie, w pierwszej startowali uczniowie i uczennice klas VII-VIII i Gimnazjum, w drugiej kategorii uczniowie i uczennice klas IV-VI. W tym samym czasie dla uczniów klas młodszych I-III zostały zorganizowane wyścigi rzędów.

Po wspaniałej rywalizacji w duchu fair play, wszyscy uczestnicy zostali obdarowani medalami za uczestnictwo oraz słodkim upominkiem.

Wyniki konkurencji dla klas młodszych:

I miejsce – Rajska Szkoła

II miejsce – SP 135

III miejsce – SP 43

IV miejsce – SP 134

Laureaci klas VII-VIII i Gimnazjum (dziewczyny)

I miejsce Karolina Bubak   SP 135

II miejsce Gabriela Michońska   SP 97

III miejsce Monika Daniel   SP 134

Laureaci klas VII-VIII i Gimnazjum (chłopcy)

I miejsce Dariusz Przetocki    SP 135

II miejsce Wiktor Mądrzyk     Rajska Szkoła

III miejsce Mateusz Ginter   SP 135

Laureaci klas IV-VI (dziewczyny)

I miejsce Magdalena Kocurek   SP 97

II miejsce Małgorzata Nazimek   SP 97

III miejsce Alicja Stawinoga   SP 97

Laureaci klas VII-VIII i Gimnazjum (chłopcy)

I miejsce Michał Kozioł    SP 135

II miejsce Mateusz Judka    SP 97

III miejsce Jakub Fraś   SP 135

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy.

/KS/