Rekrutacja do Przedszkola

Szanowni Rodzice,

rejestrując dziecko do przedszkola należy wejść na Portal Edukacyjny Miasta Krakowa rekrutacje-krakow.pzo.edu.pl/formico-public,a następnie wypełnić wniosek.

Zarejestrowany w systemie wniosek:

1. Można wydrukować, podpisać i złożyć osobiście w przedszkolu/szkole podstawowej pierwszego wyboru (wybranej na pierwszym miejscu listy preferencji). Do wniosku, należy dołączyć dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów rekrutacyjnych.
  2. Można podpisać wniosek za pomocą Profilu Zaufanego. Warunkiem skorzystania z tej opcji:
  • Jest posiadanie przez rodziców/opiekunów prawnych Profilu Zaufanego.
  • Dołączenie do wniosku wszystkich wymaganych dokumentów w formie załączników (skan lub zdjęcie).

Wzory oświadczeń znajdują się w zakładce: "Pliki do pobrania, instrukcja"

Uwaga! Jeśli wniosek zostanie zarejestrowany w systemie, ale nie zostanie zatwierdzony przez przedszkole/szkołę pierwszego wyboru wówczas kandydat NIE BĘDZIE BRAŁ UDZIAŁU W PROCESIE REKRUTACJI.
Uwaga! W systemie rekrutacji biorą udział również placówki nie samorządowe, które mogą pobierać opłaty.

Wszystkie podania muszą być podpisane przez obojga rodziców.