Zimowy obóz Judo w Gołkowicach Górnych

W pierwszym tygodniu ferii zimowych uczniowie Sekcji JUDO uczestniczyli w obozie sportowym w Gołkowicach Górnych w Ośrodku Wypoczynkowym Jordanova, zorganizowanym przez Centrum Młodzieży im. H.  Jordana i MDK Kraków przy współpracy z Klubem Sportowym “Wróblowianka”.

W trakcie zimowiska brali udział w zajęciach z: narciarstwa biegowego, korzystali z aquaparku i oczywiście codziennie uczestniczyli w zajęciach judo oraz w treningach ogólno-rozwojowych. W tym roku program został rozszerzony o edukację ekologiczną, prowadzoną przez panią Kingę Wierzbicką. Wśród innych atrakcji obozu były m.in.: seanse w saunie suchej z grotą solną, bal walentynkowych, karaoke, bal przebierańców  oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Trenerami podczas akcji zimowej byli Robert Barnaś - nauczyciel naszej szkoły i trener judo w CM Jordan Kraków oraz Paweł Maślej trener judo z MDK Kraków. Wszyscy uczestnicy wrócili szczęśliwi, cali i zdrowi, aby korzystać z drugiego tygodnia ferii.

Osoby zainteresowane zachęcam do obejrzenia zdjęć https://www.facebook.com/judoteammalopolska

/R.B.,K.W./