Zakończenie akcji KREDKOBRANIE

Pierwszą akcją charytatywną przeprowadzoną w tym roku szkolnym w naszej szkole przez Szkolne Koło Wolontariatu „Silni sercem” jest KREDKOBRANIE. To już 6 odsłona ogólnopolskiej akcji pomocy dla Polaków mieszkających na Kresach. W naszej szkole bierzemy w niej udział po raz trzeci. Tegoroczna edycja akcji odbyła się pod hasłem „Zamieńmy marzenia na pejzaże”.

Dziękujemy za wszystkie przyniesione materiały plastyczne i przybory szkolne. Trafią one do polskich rodzin i ośrodków edukacyjnych na Litwie i Ukrainie. Podarowane materiały zostały już przekazane Fundacji „Ignatianum”, która jest koordynatorem działań i zajmie się ich transportem do miejsc docelowych.

Dziękujemy wszystkim za otwarte serca – Rodzicom i Uczniom! Cieszymy się, że jesteście z nami i chcecie pomagać innym. Dzięki Wam możemy wyrazić solidarność społeczną oraz wesprzeć potrzebujących.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu
/K.S./