Wybory do zarządu SKW „Silni sercem” na rok szkolny 2023/2024

Dnia 22 września 2023 r. odbyło się pierwsze spotkanie klasowych łączników Szkolnego Koła Wolontariatu „Silni sercem” działającego przy naszej szkole. Uczniowie wybrali spośród swojego grona nowy Zarząd SKW „Silni sercem”:

ZARZĄD SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU „SILNI SERCEM”

Przewodnicząca Zarządu: Maria Guzik, klasa VIII B

Zastępcy: Michalina Grzybowska, klasa VIII A oraz Mateusz Kozioł, klasa VII A.

Zadaniem nowej przewodniczącej oraz jej zastępców będzie koordynacja działań charytatywnych na terenie szkoły. Zadaniem łączników klasowych będzie informowanie o akcjach charytatywnych pozostałych uczniów swojej klasy (na godzinie wychowawczej) oraz koordynowanie działań na poziomie klas (zapisy chętnych na akcje, przekazywanie komunikatów, itd.).

Szkolne Koło Wolontariatu działa na terenie szkoły podstawowej oraz przedszkola wchodzących w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 13 w Krakowie.

Gratulujemy nowemu Zarządowi szkolnego koła wolontariatu i trzymamy kciuki za sprawną koordynację zadań!

Opiekunowie SKW „Silni sercem”
/K.S./