Ekopracownia

Miło nam poinformować, że nasza szkoła uzyska dofinansowanie dzięki Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej na zadania z zakresu wyposażenia i utworzenia EKOPRACOWNI w obszarze tematycznym – ochrona środowiska, gospodarka wodna i zrównoważony rozwój (ekopracownie przyrodnicze).
        Efektem rzeczowym zadania pn.: „Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej - EKOPRACOWNIA” jest m.in. utworzenie ekopracowni przyrodniczej w Szkole Podstawowej nr 135 w Krakowie. Koordynatorem projektu w szkole jest Kinga Wierzbicka.
         Fundusz oraz Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej udzialił dotacji w kwocie 50.000,00 zł (słownie złotych: pięćdziesiąt tysięcy 00/100) ze środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie zadania pn.: „Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej - EKOPRACOWNIA”, zwanego Zadaniem, realizowanym w obszarze tematycznym: ochrona środowiska, gospodarka wodna i zrównoważony rozwój.

Szczegółowe informacje o projekcie

/K.W./