"Zamieńmy marzenia na pejzaże 2023"

Rozpoczęła się 6. ogólnopolska edycja KREDKOBRANIA, w której nasza szkoła po raz kolejny bierze udział. Celem tej akcji jest zbiórka nowych przyborów szkolnych, które trafią do najmłodszego pokolenia Polaków żyjących na Kresach. Dzięki tej zbiórce możemy spełnić najprostsze marzenia polskich dzieci i młodzieży z Litwy i Ukrainy, aby każde dziecko mogło namalować swój własny "kolorowy obraz" na nowo.
Do końca września zbieramy NOWE przybory szkolne: zeszyty, bloki, kredki, farby, plastelinę, kleje, długopisy, ołówki itp. Pudło na te przybory wystawione będzie koło biblioteki.
Zapraszamy wszystkich do włączenia się w tą akcję i dziękujemy za  ofiarność. Dzięki naszej pomocy czyjeś życie może choć trochę stać się lepsze.

Szkolne koło Wolontariatu "Silni Sercem"
Bibliotekarze