Nowa pracownia językowa

Gdy uczniowie odpoczywali w czasie wakacji, w naszej szkole pojawiła się bogato wyposażona pracownia językowa Mentor Practice, stanowiąca niezastąpione rozwiązanie wspomagające naukę języków obcych. Dzięki zaangażowaniu p. Kingi Wierzbickiej w ramach dofinansowania pracowni przedmiotowej z środków Gminy Miejskiej Kraków udało się zakupić integralny system do nauczania języków obcych, który koncentruje uwagę uczniów i pomaga lepiej się skupić w trakcie nauki. Umożliwia swobodny, głośny trening wymowy przez dialogi, udoskonalające mowę i przełamujące naturalny opór do rozmów w obcym języku. Prowadzący zajęcia ma do dyspozycji narzędzie umożliwiające swobodne łączenie uczniów w grupy, przydzielanie zadań, indywidualizację pracy z uczniem nawet w licznym zespole klasowym. Nauczyciele języków obcych zostali przeszkoleni w zakresie użytkowania pracowni. Wierzymy, że taka nauka będzie dla naszych uczniów przyjemnością!