Szanowni Rodzice dzieci nowo przyjętych oraz kontynuujących zajęcia w Samorządowym Przedszkolu nr 136

Szanowni Rodzice dzieci nowo przyjętych oraz kontynuujących zajęcia w Samorządowym Przedszkolu nr 13 (w ZSP 13) w roku szkolnym 2023/2024

Informujemy, iż po zakwalifikowaniu (po wywieszeniu list przyjętych ) należy w terminie od 24 kwietnia do 8 maja potwierdzić wolę uczęszczania składając załączone dokumenty.

Dotyczy to wszystkich dzieci

Dokumenty podpisane przez obojga rodziców należy złożyć ww. terminie w kancelarii szkoły lub umieścić w skrzynce znajdującej się przy wejściu do przedszkola lub szkoły.

DOKUMENTY dostarczone po terminie nie będą brane pod uwagę.

Rodzice posiadający aktualną Krakowską Kartę Rodzinną 3+ proszeni są o jej kserokopię i podpięcie jej do ww. dokumentów w celu naliczenia niższej opłaty.

Dokumenty są dostępne przy wejściu do szkoły/przedszkola lub do pobrania
na stronie www szkoły i Facebook.