Gwiazdka dla starszych chorych zwierzaków z SKW „Silni sercem”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce darów na rzecz bezdomnych zwierząt. Zbiórka organizowana jest przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. W naszej placówce organizatorami są Szkolne Koło Wolontariatu oraz Pani Kinga Wierzbicka. ZBIERAMY KARMĘ DLA STARSZYCH, SCHOROWANYCH ZWIERZĄT, o które trzeba tej zimy zadbać szczególnie.
     Schronisko prosi w szczególności o dobrą jakościowo karmę. Dla starszych i chorych zwierzaków narażonych na wiele bolesnych chorób pojawiających się wraz z wiekiem (np. niewydolność nerek, problemy z przyswajaniem pokarmu, zwyrodnienia stawów) właściwa dieta, jest niezbędna. Lepsze karmienie to dłuższe zdrowie, a co za tym idzie większa szansa na znalezienie nowego kochającego domu.
      Jeżeli chcesz pomóc, do 20 grudnia bieżącego roku przynieś do naszej szkoły karmę dla psów i kotów. Puszki i opakowania karmy suchej można zostawiać w sali nr 17.
Dary zostaną przekazane do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Rybnej 3 w Krakowie.

Pomóżmy starszym i schorowanym zwierzętom ze schroniska!
Szkolne Koło Wolontariatu "Silni sercem"
/K.S./