Dzień czarnego kota oraz Myszki Miki w Świetlicy

W zeszłym tygodniu w świetlicy działo się dużo. Obchodziliśmy dzień czarnego kota oraz Myszki Miki. Cały tydzień przypominaliśmy sobie również zasady savoir vivre. Rysowaliśmy scenki tematyczne i słuchaliśmy audiobook'a o dobrym zachowaniu. Rozpoczęliśmy również współpracę z biblioteką szkolną w ramach cyklu ,,baśnioczytelnictwo". Uczniowie przygotowywali się do sezonu zimowego, robiąc wełniane czapki, niekoniecznie na drutach:).
Dzieci z klas pierwszych uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych. Dowiedziały się co to jest baśń?, jakie ma typowe cechy?. Uczniowie poznali piękne baśnie: ,,Calineczka", ,, Kwiat paproci". Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia . Mieliśmy też okazję przedstawić swoich przyjaciół rysując ich portrety.

/M.W./