Wolontariusze z naszej szkoły wspierają WOŚP

W niedzielę 30.01.2022 r. odbył się 30-ty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wolontariusze zbierali fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu do szpitali, ponieważ celem tegorocznej akcji jest wspomaganie dziecięcej okulistyki, zapewnienie odpowiednich standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci w Polsce. Finał odbywał się pod hasłem „Przejrzyj na oczy”.
Dwie uczennice z naszej szkoły, będące także członkiniami Szkolnego Koła Wolontariatu „Silni sercem”, Ola i Karolina z klasy 8B, które zarejestrowały się w tym roku w Sztabie WOŚP jako wolontariuszki, otrzymały swoje identyfikatory oraz zabezpieczone banderolami puszki – skarbonki i pełniły dyżur w minioną niedzielę. Wspólnie dziewczyny uzbierały imponującą kwotę 2 519, 77 złotych na szczytny cel.
Gratulujemy i cieszymy się, że nasza szkoła może pochwalić się takimi wspaniałymi uczniami!

SKW „Silni sercem”
/K.S./