Pierniczek dla Peru – podziękowanie!

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły.
Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł,
lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich,
którzy są w potrzebie.”
Phil Bosmans

Moi Drodzy!
Kwota ta została przekazana za pośrednictwem Pani Katarzyny Jawor, misjonarki, która przez kilka lat pracowała w Peru, na zorganizowanie świątecznych paczek żywnościowych dla biednych rodzin mieszkających w Limie.
Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy! Swoją wdzięczność wyrażają też obdarowani!
/D.Z./