Zbieramy nakrętki dla Amelki!

Kolejna akcja Szkolnego Koła Wolontariatu „Silni Sercem” już rozpoczęta! Zbieramy nakrętki plastikowe dla pięcioletniej Amelki, która potrzebuje pilnej pomocy (diagnoza przy urodzeniu: wcześniactwo; zwężenie podgłośniowe krtani).

Dziewczynka przeszła już dwie operacje w Szwajcarii, ale cały czas pojawiają się komplikacje zdrowotne. Obecnie Amelka oczekuje na trzecią operację w Lozannie, która ma jej umożliwić samodzielne oddychanie. Jest to operacja mająca na celu usztywnienie krtani i trwałe usunięcie rurki tracheotomijnej tak, aby dziewczynka znów miała szansę na samodzielny oddech!

Co można zrobić?

Zbieraj nakrętki i przynieś do szkoły. Na korytarzu, przy wejściu do szkoły stoi nasz pojemnik, do którego wrzucamy zebrane nakrętki. Trafią one później do skupu w Myślenicach, a zebrana kwota zostanie wpłacona na konto dziewczynki na portalu Fundacji Siepomaga.

Amelkę można także wesprzeć bezpośrednią wpłatą na konto:

www.siepomaga.pl/uratujemy-amelie

Zakrętki można także przynieść do przedszkola. Liczymy na Waszą pomoc!

SKW „Silni Sercem”