PODZIĘKOWANIE ZA „KREDKOBRANIE”

PODZIĘKOWANIE  ZA  „KREDKOBRANIE”

„Im dajesz więcej, tym większym się stajesz.
Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować.
Bowiem dawać to nie znaczy tracić”.
Antoine de Saint-Exupéry

Dzięki zaangażowaniu Szkolnego Koła Wolontariatu „Silni sercem” i Waszej hojności, udało się w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym przeprowadzić pierwszą w tym roku szkolnym akcję charytatywną KREDKOBRANIE  2021.
Zebraliśmy dwa duże pudła przyborów szkolnych i plastycznych – zeszytów, bloków, papierów kolorowych, kredek, farb, plastelin, klejów, ołówków i innych - które służyć będą dzieciom i młodzieży pochodzenia polskiego, mieszkającym na Kresach Wschodnich. Zostaną one przekazane na Litwę i Ukrainę za pośrednictwem krakowskiej Fundacji „Ignatianum”, która jest inicjatorem tej akcji. Materiały te na pewno sprawią obdarowanym wiele radości, przyczynią się do rozwoju dziecięcej wyobraźni i talentów.

Wszystkim którzy włączyli się w tą akcję gorąco DZIĘKUJEMY!

D.Z.