Wybór Zarządu Szkolnego Koła Wolontariatu na rok 2021/2022

22 września 2021 r. odbyło się pierwsze spotkanie Szkolnego Koła Wolontariatu „Silni sercem,” działającego przy naszej szkole. Uczestnikami spotkania byli łącznicy klasowi wybrani wcześniej w każdej klasie począwszy od klas czwartych a kończąc na klasach ósmych naszej placówki. Uczniowie wybrali spośród siebie nowy Zarząd SKW „Silni sercem”, którego zadaniem będzie koordynacja działań charytatywnych na terenie szkoły.

ZARZĄD SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU
„SILNI SERCEM”

Przewodnicząca Zarządu: Weronika Sułkowska, klasa VIII B

Zastępca: Weronika Naturska, klasa VIII B

Dział informacyjny: Oliwia Lis, Aleksandra Sikora, Oliwia Strzępek, klasa VIII A

Zebrania Szkolnego Koła Wolontariatu odbywać się będą raz w miesiącu oraz dodatkowo w miarę potrzeb. O akcjach charytatywnych oraz podejmowanych wysiłkach dowiadywać się będą łącznicy klasowi, których zadaniem będzie informowanie o nich pozostałych uczniów swojej klasy (na godzinie wychowawczej) oraz koordynowanie działań na poziomie klas (zapisy chętnych na akcje, przekazywanie komunikatów, itd.) oprócz tego o podejmowanych akcjach będzie można dowiedzieć się z informacji umieszczonych na naszej tablicach ogłoszeń.

Szkolne Koło Wolontariatu działa na terenie szkoły podstawowej oraz przedszkola wchodzących w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 13 w Krakowie.

Opiekunami SKW „Silni sercem” są p. Karina Sikora i p. Renata Marona