1,5 % podatku

Szanowni  Państwo,

Dyrektor i cała wspólnota Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 13 w Krakowie serdecznie dziękuje Państwu za przekazanie 1,5 % podatku.
    Dzięki Waszej życzliwości przez 6 lat zebraliśmy kwotę 111 343,00 zł. Wspólnie ze środkami budżetowymi szkoły i wkładem Rady Rodziców, przedmiotoą kwotę przeznaczyliśmy na zakup tablic multimedialnych, ekranów interaktywnych, laptopów, rzutników 3D, drukarek 3D, zakup pomocy dydaktycznych, książek do biblioteki, zabawek do świetlicy szkolnej i przedszkola oraz remont  sal przedszkolnych i lekcyjnych.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Rokrocznie drobiazgowo rozliczamy się z podejmowanych inicjatyw oraz wydatkowanych środków przed Stowarzyszeniem Pomocy Szkole „MAŁOPOLSKA”.
     Korzystając z możliwości, że każdy polski podatnik może samodzielnie zadecydować do kogo trafi 1,5 % podatku dochodowego, który należny jest państwu, zwracamy się z prośbą o przekazanie 1,5 % na naszą szkołę, gdyż jesteście jedynym wsparciem inicjatyw nauczycieli. Każdy z Państwa w składanym zeznaniu podatkowym może wskazać konkretny cel przeznaczenia ,5 1%. Będziemy wdzięczni, jeśli Państwo uznacie, że warto wesprzeć własne środowisko i własne dzieci, dzięki czemu wspólnie zrealizujemy oczekiwane inicjatywy dla dobra wspólnego.

Pragnę poinformować, że podobnie jak w latach ubiegłych, każda osoba wspomagająca naszą szkołę ma przywilej skontrolowania na jaki cel zostały przeznaczone środki z przekazanego szkole 1,5 %.

W celu przekazania 1,5 % naszej szkole/przedszkolu proszę wybrać:

KRS 0000052078

z dopiskiem ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 13 w Krakowie
                                                                                                                                      Z wyrazami wdzięczności
                                                                                                                                         Mariusz Wagiel
                                                                                                                                           /---/
                                                                                                                                           Dyrektor ZSP 13

Autor: Mariusz Wagiel

• 1,5 % podatku

Szanowni  Państwo,

Dzięki Waszej życzliwości przez 6...