Finał akcji "Szkoła z Pasją Pomagania" oraz podziękowania za kolejny rok współpracy

Dziękujemy serdecznie wszystkim z Państwa za wsparcie działań charytatywnych prowadzonych przez naszych Wolontariuszy w roku szkolnym 2019/2020. Jako Szkolne Koło Wolontariatu "Silni sercem" wsparliśmy wiele akcji na rzecz drugiego człowieka, szkoły i środowiska lokalnego.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomaganie Rodzicom, Uczniom oraz Kadrze Pedagogicznej. Dzięki Państwa wsparciu możemy pomagać innym.

W bieżącym roku szkolnym w wielu akcjach wspieraliśmy między innymi Podopiecznych Alma Spei Hospicjum dla Dzieci. Dzisiaj chcieliśmy podzielić się z Państwem słowami podziękowania od Pierwszej Damy, Pani Agaty Kornhauser-Dudy, która po raz kolejny objęła konkurs honorowym Patronatem oraz otrzymanym Certyfikatem "Szkoła z Pasją Pomagania"
Zapraszamy także do oglądnięcia wirtualnej Gali kończącej konkurs "Szkoła z Pasją Pomagania", przygotowanej przez Zespół Alma Spei Hospicjum dla Dzieci:

Opiekunowie SKW "Silni sercem"

Anna Romańczyk
Karina Sikora