Konkurs literacki pt.: „Pamiętam ten dzień, kiedy pomogłem..../ Pamiętam ten dzień kiedy mi pomógł...”

Szkolne Koło Wolontariatu „Silni sercem” ogłasza konkurs literacki

na temat:

„Pamiętam ten dzień, kiedy pomogłem..../ Pamiętam ten dzień kiedy mi pomógł...”

Cele:

• rozbudzenie wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka
  • promowanie postaw prospołecznych
  • szerzenie idei wolontariatu i bezinteresownej pomocy
  • twórcze aktywizowanie młodzieży

Zadanie literackie:

Napisanie opowiadania lub wiersza na temat: „Pamiętam ten dzień, kiedy          pomogłem..../ Pamiętam ten dzień kiedy mi pomógł...”

Warunki uczestnictwa:

Prace należy przekazać wychowawcy klasy do dnia 20 marca 2020 r.

• Konkurs jest skierowany do klas IV - VIII  SP nr 135 w Krakowie.
  • Objętość utworu powinna wynosić od 1 do 4 stron formatu A4 (w druku).
  • Jury konkursu oceniać będzie zgodność z tematyką, formę, poziom literacki, samodzielność i oryginalność.
  • Praca powinna być wykonana samodzielnie i nie może być w żaden sposób kopiowana z prac innych osób.
  • Każdy uczeń może złożyć tylko jedną pracę.
  • Praca na konkurs musi być zawierać: imię, nazwisko oraz klasę autorki/autora.
  • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 10 kwietnia 2020 r.
  • Nagrody i dyplomy rozdane zostaną na apelu wychowawczym kończącym pracę w II semestrze roku szkolnego.
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykorzystania prac konkursowych w celach promocyjnych i edukacyjnych.

Zapraszamy do udziału w konkursie!