Karnawałowy Bal Przebierańców już za nami...

Dziękujemy wszystkim przybyłym za obecność na Karnawałowym Balu Przebierańców w sobotę 15 lutego. Były zabawy, konkursy z nagrodami, tańce i piękne stroje uczestników. Było kolorowo i radośnie. Było tanecznie i smakowicie. Było po prostu wspaniale!

Nasza zabawa miała też wydźwięk charytatywny. Szkolne Koło Wolontariatu wspomaga w tym roku szkolnym Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. To właśnie dla dzieci w potrzebie zbieraliśmy datki. Puszka jest pełna pieniędzy, zostaną one przekazane Fundacji Alma Spei, a po komisyjnym otwarciu i przeliczeniu, przekażemy Państwu informację o zebranej kwocie.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom zabawek oraz ciast na kiermasz, bezinteresownym darczyńcom, osobom zaangażowanym w przygotowanie Balu, Radzie Rodziców oraz wolontariuszom za pomoc.

Szkolne Koło Wolontariatu „Silni sercem”