Podsumowanie szolnego kiermaszu świątecznego na rzecz Fundacji Alma Spei

W tygodniu przedświatecznym zorganizowaliśmy w naszej placówce kiermasz na rzecz Alma Spei Hospicjum dla Dzieci. Akcja miała miejsce na terenie naszego Zespołu Szkół, zarówno w szkole, jak i przedszkolu i trwała do pierwszych dni stycznia 2020 roku.
Po podumowaniu okazało się że udało się nam zebrać kwotę 1542,65 zł, która została przekazana Fundacji Alma Spei. Dzięki takim działaniom możemy wesprzeć dzieci cierpiące na choroby nowotworowe i genetyczne, którymi opiekuje się hospicjum.

Za pomoc, wsparcie i przekazane na kiermasz przedmioty jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Kolejną okazją, aby wesprzeć podopiecznych Fundacji będzie 15 lutego 2020 roku w czasie Balu Karnawałowego.

Zapraszamy!