WYRÓŻNIENIE DLA NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE PLASTYCZNYM „JESTEM KRAKÓW”

Dnia 17 stycznia 2020r. w Sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie plastycznym „Jestem Kraków” zorganizowanym przez Muzeum Krakowa z okazji jubileuszu 120-lecia jego istnienia. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klas piątych i szóstych, którzy wykonali prace plastyczne inspirowane wybranymi obiektami ze zbiorów Muzeum Krakowa.
Uczennice z klasy 5c  Zuzia Płaszewska i Gabrysia Zygmunt otrzymały wyróżnienie.
Wspaniale zinterpretowały renesansowy portret „Złotnika Grzegorza Przybyło i jego żony” wykonując płaskorzeźbę w czekoladzie. Brawo!!!
Wszyscy nasi uczniowie wykazali się nie tylko fantastyczną wyobraźnią i zdolnościami plastycznymi, ale także wiedzą na temat wybranych dzieł sztuki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

/E.K., K.W./