Kiermasz na rzecz Alma Spei

Od kilku dni trwa w naszej szkole kiermasz świąteczny na rzecz Fundacji Alma Spei. Zbieramy pieniądze na rzecz Hospicjum dla dzieci.

Wśród przygotowanych do sprzedaży przedmiotów znajdziemy piękne ozdoby i kartki świąteczne przygotowane przez uczniów na zajęciach techniki i plastyki, ozdoby wykonane samodzielnie przez uczniów w domu, wyhaftowane zawieszki do prezentów, ozdoby z filcu i inne drobiazgi własnoręcznie zrobione przez naszych utalentowanych nauczycieli, kubeczki i filiżanki porcelanowe, drobne akcesoria elektroniczne, zabawki oraz inne przedmioty przyniesione na sprzedaż przez uczniów i nauczycieli.

Wśród przygotowanych przedmiotów na pewno znajdziecie jakiś miły upominek dla bliskich. Zapraszamy!