Informacja Rady Rodziców w sprawie ubezpieczenia dzieci i uczniów

Informujemy, że ubezpieczenie dzieci (NNW) w roku szkolnym 2019/2020 zostało zawarte przez Radę Rodziców TU Allianz. W przypadku „zdarzenia” i uzyskania stosownego druku polisy w celu likwidacji szkody, prosimy kontaktować się z Panią Katarzyną Kuśnierz – Waligórską tel. + 48 696-611-116 od poniedziałku do piątku w godzinach od 900 – 1700.
Jednocześnie informujemy, że „Polisy” nie będą już realizowane w sekretariacie szkoły.

w ZSO 35