Działamy dalej...

Nowy rok, nowe wyzwania.

Zapraszamy do współpracy.

Nowy rok szkolny to dla nas nowe wyzwania i pomysły. Dziękujemy Państwu za obdarzenie nas swoim zaufaniem i ponowny wybór do Rady Rodziców.

Co zrobiliśmy w ubiegłym roku?

Dzięki Państwa pomocy udało nam się zrealizować kilka projektów.
Wymienię te najważniejsze.
  • dofinansowanie konkursów przedmiotowych,
  • zakup gadżetów -  dzień dziecka w przedszkolu,
  • dofinansowanie Pikniku szkolnego – nagrody, dyplomy, zawieszki VIP,
  • dofinansowanie zakupu krzeseł.
Niestety nie wszystkie pomysły mogliśmy wcielić w życie. Mamy jednak nadzieję, że ten rok okaże się owocniejszy.

Jakie plany na ten rok?

W dalszym ciągu chcemy kontynuować zaangażowanie w projekty, które wpisały się już na stałe w życie szkoły.
  • współorganizacja dyskotek,
  • współorganizacja i udział w warsztatach świątecznych,
  • pomoc w organizacji i dofinansowanie pikniku.
Z nowości chcemy zorganizować inicjatywę zachęcającą do wysyłania kartek Bożonarodzeniowych.
W ramach tej akcji zorganizujemy warsztaty plastyczno-techniczne, które odbędą się równolegle z zebraniem rodziców.
Z naszej inicjatywy i we współpracy z nami zorganizowany zostanie konkurs mający na celu zachęcenie dzieci do nagrania klasowych życzeń Bożonarodzeniowych.
Nie zabraknie też nas podczas planowanego na grudzień wieczoru kolęd, podczas którego zorganizowana zostanie aukcja, której dochód w całości zostanie przeznaczony na remont jadalni.

Zachęcamy Państwa do współpracy. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Spotkajmy się podczas listopadowego zebrania rodziców i omówmy nasze plany.

Jak nas wesprzeć?

Aby wdrożyć w życie nasze wspólne pomysły potrzebne jest nam także Państwa wsparcie finansowe. Uznaliśmy, że rekomendowana wysokość składki powinna zostać na tym samy poziomie, co w latach ubiegłych. 50 zł to rekomendowana, dobrowolna składka.
Wpłat prosimy dokonywać u Państwa skarbników klasowych lub bezpośrednio na konto bankowe Rady Rodziców -

9113 2015 3733 0475 2030 0000 01

Jak się z nami skontaktować?

Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz adres email: zso35.rada.rodzocow@gmail.com