Akcja „Lato w szkole”

Dzieci i młodzież rozpoczęli wakacje. Jednak  nasza  szkoła pracowała na pełnych obrotach. Akcja „Lato w szkole” rozpoczęła się w poniedziałek 25 czerwca . Nauczycielki wychowania fizycznego: Justyna Gut, Agata Oleksy i Małgorzata Walerowska zapewniały dzieciom z klas I – III SP ogrom zabaw sportowych (wyścigi rzędów, miniturniej zbijaka, turniej rzutów do kosza, gry i zabawy zwinnościowe), zajęcia plastyczne rozwijające wyobraźnię dzieci – akademia Pana Kleksa, pociąg marzeń itp. Nie zabrakło również konkursu tańca. Zajęcia w obiektach szkolnych połączone były z wycieczkami.  Odwiedziliśmy krakowskie ZOO, ratowaliśmy uprowadzoną księżniczkę w kinie  , a na koniec zabawiliśmy się w piekarzy w Żywym Muzeum Obwarzanka. Jednak najwięcej radości i przeżyć dostarczyły dzieciom warsztaty, na których robiliśmy „glutki” tak przez nie ukochane, spadochrony ratujące skoczków przed upadkiem z wysokości i zapewniające im miękkie lądowania, a na koniec polecieliśmy w kosmos rakietami stworzonymi własnoręcznie. A teraz po zakończonej półkolonii w naszej szkole 3..2..1…START WAKACJEEEE…. Życzymy wszystkim słońca i bezpiecznych, uśmiechniętych wakacji.