Akcja "Daj Włos"

18 czerwca 2018r odbyła się w Zespole Szkol Ogólnokształcących nr 35 w Krakowie akcja "DAJ WŁOS" POTRZEBNY DLA CHORYCH NA RAKA pod patronatem TVP Kraków oraz fundacji Rak&Roll. Imprezę współorganizowali: wicedyrektor ZSO 35 Anna Romańczyk oraz firma „Ola Ohirko Fotografia”.
Coco Chanel mówiła; „Kiedy kobieta ścina włosy, to znaczy, że zamierza zmienić swoje życie”
W tym przypadku zmieniliśmy nie tylko swoje życie, ale przy tej okazji podarowaliśmy komuś dużo radości, mamy nadzieję podnieśliśmy wiarę w siebie i dodali sił do walki z chorobą nowotworową!
80 osób od najmłodszych do starszych oddało swoje piękne włosy o długości 25 cm do nawet 62 cm. Dla chorych kobiet.
18 fryzjerów w swoim prywatnym czasie przez 5,5 godziny zaplątało warkocze i ścinało fryzurki.
Dziesiątki wykonanych zdjęć przed ścięciem i po. Ogromna masa podarunków od sponsorów i partnerów akcji. Jednak to co najbardziej wzruszało, to ogrom dobra i życzliwości, który każdy przyniósł razem z włosami dla chorych. Jesteśmy dumni z naszej młodzieży ze szkolnego "Koła Wolontariatu" która po raz kolejny pod opieka swoich opiekunów szczególnie pani Kariny Sikory pokazała jak piękne serca mają nasi uczniowie.
Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia akcji.