Dzień Sportu w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 35

Kolejny rok szkolny dobiega końca i tradycyjny Dzień Sportu za nami. Rokrocznie staramy się zachęcić uczniów do udziału w tym dniu, w różnego rodzaju konkurencjach i zawodach sportowych. Tym razem nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły zorganizowali zawody indywidualne dla szkoły podstawowej i gimnazjum. W obwodzie stacyjnym młodzież musiała rzucać piłką uchatą w dal, celnie do kosza, odbijać piłkę nad głową oraz bez udziału zmysłu wzroku pokonać przeszkody, a na koniec troszkę się zmęczyć przy przenoszeniu piłek z pudełka do pudełka. Uczniowie stanęli na wysokości zadania, o czym mogą świadczyć zdobyte punkty do ogólnej klasyfikacji.
Dla uczniów klas I – III nauczania wczesnoszkolnego przygotowaliśmy wyścigi rzędów na wesoło. Wiem, że czytanie jest w modzie, ale tym razem dzieci miały biegać z gazetami, kozłować ogromne kolorowe piłki, skakać przez hula-hop i inne konkurencje. Ogromny doping kolegów i koleżanek spowodował, że turniej wygrała klasa 3 A, drugie miejsce – 3C, a ostatnie miejsce na podium przypadło klasie 2 B.
Dziękujemy młodzieży za zaangażowanie, nauczycielom za zorganizowanie i uczennicom klasy 3A za pomoc przy obsłudze Dnia Sportu. Widzimy się za rok.