Spotkanie z Misjonarką

W dniu 10 stycznia gościliśmy w naszej szkole Panią Magdalenę, która przez trzy miesiące przebywała na wolontariacie misyjnym.
Pani Magdalena podzieliła się swoimi doświadczeniami, ukazując uczniom różne aspekty pracy misjonarza na świecie, a zwłaszcza w Boliwii, gdzie posługiwała. Warsztaty pokazały uczniom radości i trudy pracy misyjnej, dostarczyły wiedzy na temat zwyczajów, kultury i przyrody boliwijskiej, przybliżyły trudną sytuację tamtejszych mieszkańców, a także skłoniły uczniów do refleksji nad własnym życiem.
Jak pokazuje historia naszego gościa, każdy z nas może kiedyś przeżyć podobną, wzruszającą przygodę.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować pani Magdalenie za poświęcenie czasu i podzielenie się swoim doświadczeniem z uczniami naszej szkoły. Jej inspirujące słowa z pewnością pozostawią trwały ślad w naszych sercach.