Przyszła wiosna, dobra wiosna! A z nią pora wielkanocna!

W dniu 31 marca uczniowie klas 3a i 3b pod kierunkiem pani Katarzyny S. i Katarzyny Cz. przygotowali urocze przedstawienie z okazji Świąt Wielkanocnych. Atmosfera była pełna radości i entuzjazmu, zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli oraz rodziców zgromadzonych w sali.
Przedstawienie rozpoczęło się od serdecznego powitania wszystkich gości. Uczniowie, ubrani w kolorowe stroje, na tle wiosennej dekoracji, stanęli przed publicznością z uśmiechami na twarzach.
Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Dzieci wcieliły się w postacie związane z tradycją wielkanocną. Recytowały wiersze o tematyce wielkanocnej a także śpiewały piosenki związane z tą radosną okazją.
Ważnym momentem był występ zaproszonych gości. Dzięki uprzejmości dyrektora ZPiT „Krakowiacy” Zbigniewa Terleckiego mieliśmy okazję gościć u siebie „Małych Krakowiaków”. Zaprezentowali oni wspaniały występ taneczno-wokalny nawiązujący do polskiej tradycji Świąt Wielkanocnych. Instruktorem zespołu i choreografem jest pani Iza de Lehenstein-Werndl.
Przedstawienie zakończyło się owacjami zgromadzonych gości i uściskami od rodziców, którzy byli dumni z zaangażowania swoich pociech. Radość i entuzjazm towarzyszyły im do końca tego wyjątkowego dnia.
To świąteczne przedstawienie nie tylko przyniosło uśmiech na twarze uczniów, nauczycieli i rodziców, ale również wprowadziło wszystkich w wiosenny nastrój pełen radości i nadziei na przyszłość.