Konkurs Samorządu Uczniowskiego

Każdy człowiek, mały czy duży, kocha święta Bożego Narodzenia. Dlatego też, gdy wreszcie kończy się nauka, a do Wigilii pozostaje już tylko kilka dni, cała szkoła jest pięknie przyozdobiona. Dekoracje wykonane przez nauczycieli i uczniów umilają ostatnie dni nauki.

W tym roku dekoracjom przysłużył się dodatkowo konkurs Samorządu Uczniowskiego na najpiekniej ozdobnione drzwi do klasy. Rywalizacja była zacięta, uczniowie starali się bardzo, aby ich pomysl okazał się tym najciekawszym. Jury miało niezwykle trudne zadanie. Ostatecznie po długich obradach i dzięki hojności Rady Rodziców wygrały dwie klasy: 6A i 6 B.

Wszystkie dekoracje przyciągają uwagę kolorystyką, pomysłowością i starannym wykonaniem. Gratulujemy!

/K.S./