Dzień Komisji Edukacji Narodowej

W piątek 13 października 2023 r. w naszej szkole i przedszkolu odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Akademię przygotowała grupa pierwszoklasistów i najmłodszych przedszkolaków. W uroczystościach wzięli udział, dyrektor Mariusz Wagiel, Panie wicedyrektorki Teresa Basza i Justyna Gut, pracownicy przedszkola oraz przedszkolaki z poszczególnych grup, rodzice i przyjaciele szkoły. Dzieci pod kierunkiem pani Renaty, Wioletty i Dominiki przygotowały występ artystyczny. Pojawiły się wiersze, piosenki, oraz układ taneczny. Uśmiechy na twarzach gościły przez cały okres trwania obchodów Dnia Komisji Edukacji Narodowej.
Uroczystość „Pasowania Na Przedszkolaka” uświetnił swoją obecnością przewodniczący Rady Miasta Krakowa, Pan Rafał Komarewicz.
Oczywiście nie zabrakło podziękowań w postaci laurek z życzeniami dla wszystkich pracowników szkoły i przedszkola, które wręczyły dzieci. Akademia przebiegała w rodzinnej i przyjaznej atmosferze, którą zawdzięczamy zdecydowanie przepięknym występom najmłodszych uczniów i przedszkolaków.