Wracamy po wakacjach

Szanowni Państwo,

Już niedługo mury naszego zespołu znów napełnią się gwarem dzieci.
4 września do szkoły wracają uczniowie.
W przedszkolu czekamy na przedszkolaki po wakacjach już 1 września.
Ogromnie się cieszymy, że w tym roku czekają na nie również czyste i świeże ściany w jasnych, pastelowych kolorach, zmodernizowane oświetlenie, wykładziny oraz wiele innych udogodnień.  Przez całe wakacje w przedszkolu trwały prace remontowe.
Było to możliwe dzięki środkom, które Przedszkole nr 136 uzyskało od Rady Miasta Krakowa.
W tym miejscu gorące podziękowania składamy na ręce
Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Pana Rafała Komarewicza, który przychylił się do naszej prośby
i pozyskał dla naszego przedszkola kwotę umożliwiającą remont na tak szeroką skalę.
Podziękowania należą się także wiceprzewodniczącemu Rady Dzielnicy X, Panu Arturowi Markiewiczowi,
który przybliżał Radzie Miasta problemy i potrzeby naszego przedszkola.
Jesteśmy przekonani, że najbardziej wdzięczne są same Przedszkolaki.
Zasługują na to, by uczyć się i bawić w godnych warunkach i podwyższonym, dostosowanym do nowoczesnych wymogów standardzie.
Serdecznie dziękujemy!