"Zdrowe żywienie, mądre myślenie"

W dniu dzisiejszym w Klubie Wróblowice odbył się wernisaż prac plastycznych konkursu „Zdrowe żywienie, mądre myślenie”, podczas którego nastąpiło ogłoszenie wyników,wręczenie dyplomów i nagród oraz warsztaty kulinarne. Celem akcji jest kształtowanie u dzieci i młodzieży w wieku szkolnym nawyków zdrowego odżywiania się, aktywnego, sportowego stylu życia oraz promocja zdrowej żywności.
Jury w składzie Jacek Ożóg oraz Edward Duda przyznało:
miejsce I  -  Jan G. klasa 2a
miejsce II -  Oliwia S. klasa 3b
wyróżnienie - Natalia K. kl.2b
Wyróżnienie otrzymała również klasa 2a za wszystkie wykonane prace konkursowe. Gratulujemy!!!
Jak należy się dobrze odżywiać, aby cieszyć się zdrowiem?
Czym warto „odżywić” własny mózg, aby łatwiej zapamiętywać nowe wiadomości, mieć lepszą koncentrację podczas zajęć?
Na te i inne pytania uczniowie klas młodszych szukali odpowiedzi, przygotowując się do konkursu „Zdrowe żywienie, mądre myślenie”.
Organizatorem konkursu było Centrum Kultury Podgórza - Klub Wróblowice i Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny.