Szanowni Państwo,

Dyrektor i cała społeczność Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 13 w Krakowie serdecznie dziękuje Państwu za przekazanie 1% podatku.

Dzięki Waszej życzliwości przez 6 lat zebraliśmy kwotę 78 423,00 zł. Wspólnie ze środkami budżetowymi szkoły i wkładem Rady Rodziców, przeznaczyliśmy na zakup tablic multimedialnych, laptopów, rzutników 3D, zakup pomocy dydaktycznych, książek do biblioteki, zabawek do świetlicy szkolnej i przedszkola oraz remont  sal lekcyjnych

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Rokrocznie drobiazgowo rozliczamy się z podejmowanych inicjatyw oraz wydatkowanych środków przed Stowarzyszeniem Pomocy Szkole „MAŁOPOLSKA”.
     Korzystając z możliwości, że każdy polski podatnik może samodzielnie zadecydować do kogo trafi 1% podatku dochodowego, który należny jest państwu, zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% na naszą szkołę, gdyż jesteście jedynym wsparciem inicjatyw nauczycieli. Każdy z Państwa w składanym zeznaniu podatkowym może wskazać konkretny cel przeznaczenia 1%. Będziemy wdzięczni, jeśli Państwo uznacie, że warto wesprzeć własne środowisko i własne dzieci, dzięki czemu wspólnie zrealizujemy oczekiwane inicjatywy dla dobra wspólnego.

Pragnę poinformować, że podobnie jak w latach ubiegłych, każda osoba wspomagająca naszą szkołę ma przywilej skontrolowania na jaki cel zostały przeznaczone środki z przekazanego szkole 1%.

W celu przekazania 1% naszej dla naszej szkoły i przedszkola proszę wybrać:

KRS 0000052078

z dopiskiem ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 13 w Krakowie