Fundusz Rady Rodziców 2021/2022: współpraca dla dobra naszych dzieci

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że Rada Rodziców ustaliła na rok szkolny 2021/2022 składki roczne w wysokości:
60 zł w przypadku, gdy do szkoły uczęszcza jedno dziecko z danej rodziny,
80 zł w przypadku, gdy do szkoły uczęszcza dwoje dzieci z danej rodziny.
Składki na fundusz Rady Rodziców są nieobowiązkowe, jednak to od nich zależy uśmiech, radość i wspomnienia naszych dzieci z udziału w wydarzeniach towarzyszących ich szkolnej przygodzie.
Te wpłaty dają nam możliwość organizacji lub współorganizacji takich wydarzeń ogólnoszkolnych jak: Kiermasz Bożonarodzeniowy, Piknik letni, zabawy karnawałowe czy konkursy z nagrodami. Celem tych działań jest zawsze dobro ucznia i integracja społeczności szkolnej.
Wpłaty organizowane są w klasach, w terminie do końca roku 2021. Klasa, która dokona najwyższej wpłaty na poczet Funduszu Rady Rodziców otrzyma zwrot w postaci 20% wpłacanej kwoty.
Wpłat od Klas dokonywać można, najpóźniej w styczniu 2022 roku:
na konto funduszu Rady Rodziców (Bank ING): 66 1050 1445 1000 0097 4409 9616
Z dopiskiem: KLASA …..  Fundusz Rady Rodziców ZSP 13

Liczymy na współpracę z Państwem!!!
Rada Rodziców ZSP 13